+98 21 77976896
ثبت نام

سبد خرید شما خالی است.

قفل هوشمند چگونه آرامش خاطر را برایمان به ارمغان می‌آورد؟

قفل درب هوشمند

قفل هوشمند چگونه آرامش خاطر را برایمان به ارمغان می‌آورد؟

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ m.ad

اگر صاحب یک خانه باشید و مدام از امنیت خانواده در محله یا در محیط این خانه هراس داشته باشید چکار میکنید؟ تغییر مکان میدهید؟ یا توکل بر خدا همانجا مینشینید، دعا میکنید تا دزد و سارق به خانه شما نزند؟ با وجود قفل های الکترونیک دیگر نیازی نیست هیچکدام از کارهای بالا را انجام دهید. تنها کافیست با یک شرکت سازنده قفل درب هوشمند منزل مثل اویو تماس بیگیرید تا از این به بعد خیالتان از بابت امنیت و آرامش خانه و اعضای خانه راحت شود؟ اما اینکه چگونه چنین قفل هوشمندی میتواند باعث آرامش خاطر شما شود را در ادامه این مقاله بخوانید.

قفل هوشمند از طریق ۵ روش زیر به حفظ امنتی و آرامش خاطر شما کمک میکند

۱. باعث افزایش ماندگاری و دوام درب خانه میشود

بیش از ۳۳ درصد از کل شکستگی های درب ورودی ناشی از وارد کردن زور و اعمال نیرو نادرست به درب است. سارقان  خانه ها معمولا بیشتر از طریق شکستن درب و پنجره وارد خانه میشوند. اما با داشتن یک قفل هوشمند دیگر احتمال شکسته شدن درب به شدت کم میشود. زیرا تا دزد پشت درب می آید یا فشار زیادی به آن وارد میکند سیستم سریع به شما یک پیام میدهد. و قبل از شکسته شدن درب، شما میتوانید به پلیس خبر دهید یا خودتان سارق را فراری دهید.

۲. به راحتی با سیستم امنیتی خانه ادغام میشود

اگر در خانه هوشمند یا حتی غیر هوشمند خود یک سیستم امنیتی داشته باشید، میتوانید قفل هوشمند را به راحتی با دوربین های هوشمند و سایر ویژگی های امنیتی دیگر ادغام کنید. قفل هوشمند و یک سیستم امنیتی خوب در کنار هم به راحتی مانند یک ایستگاه امنیتی برای شما عمل میکنند.

۳. قفل هوشمند درب در هر نقطه از جهان کنترل میشود

با داشتن قفل های هوشمند، بستن و باز کردن درب خانه تنها به آسانی یک لمس انگشت خواهد بود. با این سیستم میتوانید از راه دور درب را باز و بسته کنید. ممکن است مادر یا پدرتان یا قوم و خویش از شهرستان به خانه شما بیایند و شما خانه نباشید. شما حتی اگر در یک شهر دیگر باشید، تنها با یک اشاره انگشت درب را در کسری از ثانیه برای آن ها باز و بسته میکنید.

قفل درب هوشمند

۴. بچه ها به راحتی با این قفل ها کنار می آیند!

بچه ها معمولا با باز کردن قفل درها کمی مشکل دارند، بعضی وقت ها ممکن است زورشان نرسد کلید را بچرخانند و یا در جهت برعکس به کلید فشار وارد کنند و باعث شوند کلید در قفل بشکند. حتی بعضی اوقات ممکن است از خانه بیرون بروند و فکر کنند درب را قفل کرده یا بسته اند درحالی که درب هنوز باز است.

داشتن یک قفل دیجیتال میتواند این مشکل را حل کند. وقتی کودک درب را میبندد نیازی نیست که درب را خودش قفل کند زیرا سیستم خودش هوای درب را دارد. وقتی کودک برمیگردد لرزومی ندارد کلیدی داشته باشد و تنها با یک گذرواژه ساده میتواند وارد خانه شود.

۵. دیگر خبری از کلید و فراموشی کلید نیست

تصور کنید که یک درب معمولی و سیستم قفل عادی دارید. همیشه این امکان وجود دارد که یک روزی در یک موقعیت حساس کلید خود را فراموش کنید. حتی ممکن است برای چند دقیقه از خانه بیرون بیایید و درب بسته شود. هنگامی که بر میگردید میبینید کلید داخل خانه جا مانده و هیچ راهی جز خبر کردن کلید ساز ندارید.

اما با وجود یک سیستم قفل درب هوشمند شما دیگر هیچ نیازی به هیچ کلیدی ندارید. شما تنها با چند عدد و یا حروف سروکار دارید که به راحتی همیشه در ذهن خود آن را حفظ کرده اید. به عبارتی کلید درب هوشمند در ذهنتان و همیشه با شما است.

قفل های سنتی همیشه بیش از یک کلید دارند. زیرا همه باید یک کلید داشته باشند تا برای ورود و خروج به مشکل بر نخورند. اما سیستم مدرن قفل هوشمند درب خانه تنها یک رمز دارد که تمام اعضای خانه آن را حفظ میکنند و دیگر از این نمیترسید مبادا بچه من زودتر از من به خانه برسد و پشت در بماند.

قفل درب هوشمند

برای درب خانه خود قفل هوشمند نیاز دارید؟

اگر هدف شما آرامش خاطر است، حتما به فکر نصب قفل های هوشمند برای خانه خود باشید. حفظ امنیت، راحتی و افزایش اعتماد به نفس تنها چند مزیت اصلی تهیه یک سیستم قفل دیجیتال برای درب منزل شما است و تنها زمانی از سایر مزیت ها بهره میبرید که خودتان چنین قفلی را نصب کرده و همه چیز را تجربه کنید. اگر فکر میکنید به نصب چنین قفل هایی نیاز دارید خوشال میشویم برای خرید قفل هوشمند درب روی خانه هوشمند اویو حساب کنید. زیرا ما هم تجربه اش را داریم و هم بهترین قیمت ها را به کاربران و مشتریان ارائه میدهیم. برای مشاوره رایگان حتما با ما تماس بگیرید.