+98 21 77976896
ثبت نام

سبد خرید شما خالی است.

درباره ما

دنیای هوشمند اویو

هسته فنی برند اویو شرکت مهندسان مشاور شاخص صنعت تام و دنیای هوشمند تام از اواسط سال 1384 با هدف بالابردن سطح تخصص و تجربه کار گروهی در حوزه اتوماسیون خانگی (Home Automation)و سیستم مدیریت هوشمند ساختمان (BMS) با مطالعاتی گسترده شروع به کار نمودند.
چشم انداز مدیران اویو ، ایجاد یک مجموعه کاملا تخصصی با تکیه بر دانش استاندارد های باز دنیا BACnet ،KNX ،LON ، MODBUS ،ETHERNET و جذب مهندسان کارآمد در زمینه برنامه نویسی و طراحی نرم افزار، تاسیسات مکانیکی ،تاسیسات الکتریکی ، انرژی ، شبکه و با بهره گیری از دانش وتجربه سیستم های مدیریت هوشمند ساختمان BMS و ارایه کامل خدمات مهندسی به کلیه شرکت های مهندس مشاور و پیمانکاران و کارفرمایان محترم در حوزه اتوماسیون خانگی و BMS فارق از نوع برند می باشد .
دنیای هوشمند اٌویو

smart home Ovio smart world Ovio smart world

انجام پروژه هایی که قبل از اویو انجام نشدنی بود.

ترکیب خانه هوشمند ، BMS و کنترل یکپارچه تمام بخش های ساختمان
تنها با سیستم نوین اویو امکان پذیر است.

دریافت مشاوره رایگان
دنیای هوشمند اٌویو

قابلیت های نامحدود برای خانه، هتل، ادارات، موتور خانه و ...

سیستم نوین اویو به نحوری طراحی شده است که برای استفاده خانگی با حداقل هزینه و خرید تنها یک دستگاه مانند کلید هوشمند یا فرستنده IR هوشمند امکانات زیادی در اختیار کاربر می گذارد که در حین انعطاف و قدرت بالا کاربری بسیار ساده ای دارد. به طوری که حتی کسانی که کوچکترین دانش فنی ندارند به راحتی از سیستم استفاده می کنند. اما در عین حال برای کاربران صنعتی، هتل ها، ادارات و سازمان ها امکانات کاملی در نظر گرفته که هر نوع نیاز آن دسته از کاربران را نیز برطرف می کند که سیستمی با این مشخصات در نوع خود بی نظیر است.
دنیای هوشمند اٌویو دنیای هوشمند اٌویو